Resimli gelinlik ayakkabısı modelleri 2017

Resimli gelinlik ayakkabısı modelleri 2017

En mutlu gününde tüm gözlerin üzerinde olmasını her gelin adayı ister elbet. Bunun için üzerine düşmeniz gereken birçok konu var muhakkak ancak sizi gecenin en mükemmeli yapabilecek bir detayı sunuyoruz sizlere.

Ayakkabınız sizi yükseltecek;

Birçok gelin adayı saçına, makyajına, gelinliğine süslerine dikkat etmeli ancak gelinlik ayakkabısı da çok mühim bir konu. Eğer alışılagelmişin dışına çıkmayı seven bir ruhunuz varsa resimli gelinlik ayakkabısı modellerini hoşunuza gidebilir. Çok yüksek ihtimalle gelinliğiniz beyaz olacağı için ayakkabınız da beyaz olacak muhakkak. Beyaz üzerine çeşitli resimlerin yapıldığı gelin ayakkabıları her geçen gün daha fazla ilgi görüyor. Peki, ayakkabıların üzerinde hangi motifler var, bir bakalım.

resimli gelin ayakkabısı modelleri 2017

resimli gelin ayakkabısı modelleri 2017

Giydiğiniz ayakkabı ruhunuzu yansıtmalı;

Resimli gelinlik ayakkabısı seçmek isteyen hanımlar için en çok önerilen model gelin ve damatın çizildiği ayakkabılar. Düğün konsepti ile müthiş bir uyum içerisinde olan bu ayakkabılar sizi çok sevimli gösterecekler. İlgi gören bir diğer model ise bir ayakkabıya damat ve bir ayakkabıya kalplerin çizildiği modeller. Modellerde çeşitliliğin mevcut olduğu her ne kadar söylenebilse de konsept aynı olduğu için çok birbirinden farklı modeller yoktur.

resimli gelinlik ayakkabısı modelleri 2017

Sizin hayaliniz ne?

Eğer uygun bir yer bulursanız ayakkabının üzerine dilediğiniz resimi çizdirebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse düğün arabası, çiçekler, müzik notaları veyahutta bir isim ayakkabınızın üzerine motiflenebilir. Bu modeller ile hayallerinizi gerçekleştirebilecek ve aklınızdaki gelin ayakkabısını giyebileceksiniz.

Aklınızdaki her türlü gelin ayakkabısını sizler için yapıyoruz. Özel olarak sizlerin istediği şekilde 1. kalite malzemeler kullanılarak tamamen el işçiliği ile üretilecek olan gelin ayakkabısı siparişi için hemen bizimle iletişime geçiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi