Topuksuz Gelin Ayakkabısı Modelleri 2017

Topuksuz Gelin Ayakkabısı Modelleri 2017

Yıllar içinde moda dünyasında birçok şey değişti, eskiden tercih edilen birçok ürün, bugün ortadan kayboldu, kimse tarafından tercih edilmemeye başlandı. Fakat kültürler, coğrafyalar ve moda değişse de, geçen yıllara rağmen önemini kaybetmeyen tek kıyafet gelinlikler oldu. Bugün dünya üzerinde farklı coğrafyalardan birçok kadın için, hayatlarında giydikleri en unutulmaz kıyafet gelinliktir. Gelinlerin düğün gününde, sadece o güne özel, unutulmaz kıyafetler giymesi birçok ülkede çok eskilere dayanan bir gelenektir. Birçok modacı, bu durumu dikkate alarak gelinlerin beğenisi için birbirinden farklı gelinlik modeli tasarlamaktadır.

Şıklığın en önemli tamamlayıcısı ayakkabılar

Moda ile biraz olsa da ilgilenen herkesin bildiği gibi, kıyafet ne kadar şık olsa da eğer kendisi kadar şık bir ayakkabı ile tamamlanmadıysa şıklığını kaybeder. Bu durum tabii ki gelinlik konusunda da geçerli. Bunu bilen moda tasarımcıları, gelinlerin beğenisine her yıl yeni gelin ayakkabısı modelleri sunmaktadır. Gelinliklerinin unutulmazlığına unutulmazlık katmak isteyen birçok gelin tamamen kendi isteğine göre, özel olarak tasarlanmış, el yapımı topuksuz gelin ayakkabısı modelleri tercih etmektedir.

Şıklık sadece topuktan geçmiyor

Yıllar içinde gelinlik modelleri değişirken, tabii ki gelin ayakkabısı modelleri de değişime ayak uydurdu. Gelinlik altına genelde topuklu modeller tercih edilirdi, fakat biraz düşünüldüğünde bu tercih rahatlık ve sağlık açısından çok doğru değil. Zira gelinler düğünde neredeyse hiç oturmayacak kadar ayakta kalmaktadır. Bu yüzden, modadaki değişimle birlikte, topuksuz gelin ayakkabısı modelleri ortaya çıkmaya başladı. Topuksuz gelin ayakkabıları, açık burunlu, kapalı burunlu,  taşlı, işlemeli, fiyonklu birçok modelde, gelinlere sunuluyor.

Topuksuz ve istediğiniz modelde gelin ayakkabısı yaptırmak isteyenler için özel hizmetimiz devreye girmiştir. İstediğiniz model gelin ayakkabısını, istediğiniz renkte, istediğiniz ayak numarası ve istediğiniz desenlerde sizler için üretiyoruz. El işçiliği ile yaptığımız üretimde kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Sipariş vermek için bizimle iletişime geçiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi