Uzun Topuklu Gelin Ayakkabısı Modelleri

Uzun Topuklu Gelin Ayakkabısı Modelleri

Çiftler evliliğe ilk adımlarını atarlarken şüphesiz ki en çok giyimlerine özen gösterirler. Bir kez yapılacak ve tekrarı olmayacak bir törende şık bir şekilde bulunmak isterler.  Kadınların ise erkeklere oranla ne kadar titiz ve dikkatli oldukları bilinmektedir. Topuklu ayakkabılar pek çok kadına rahatlık konusunda biraz sıkıntı çıkarsa da yine de kadınların kendilerini en mutlu ve rahat hissettiği vazgeçemedikleri ayakkabılardandır. Peki, gelinler gelin ayakkabısı modelleri araştırmasında nelere dikkat etmeli? Ayakkabı seçerken ayak sağlığını göz ardı etmemek birincil öncelik olmalı. Çünkü ayak problemlerinin önemli bölümü yanlış ayakkabı seçiminden kaynaklanmaktadır.

Yüksek Topuklu Ayakkabı Seçiminde Dikkat!

Uzun ve yüksek topuklu ayakkabı tercih eden kadınların ayak başparmağında dışa doğru yönelmeler ve ayağın iç yan kenarında kemik çıkıntısı oluşabilir.  Bu durumlarla karşılaşmamak için gelin ayakkabısı modelleri araştırmasında ayakkabı seçimlerimize dikkat etmemiz gereklidir. Sizleri en özel zamanınızda rahat ettirecek ayakkabı sizin için en doğru seçim olacaktır.

Ayaklarınız Mutlaka Hava Almalı

Heyecanlı bir günde insan vücudu gergin olur. Bu tarz gerilmelerden kaynaklı olarak sürekli terleriz. Bu terlemelerin sonucunda ayaklarımızda hava almalıdır. Ayaklarımızın hava almasını engelleyen sentetik çorap ve ayakkabılarla tüm günü geçirmek sizlere tamamıyla eziyet olacaktır. Gelin ayakkabısı modelleri seçiminde uzun topuklu gelin ayakkabıları gelinlerin favori seçimlerindendir. 2017 yılında öne çıkan modeller arasında en yaygın olanıdır. Uzun topuklu gelin ayakkabısı modelleri doğu bir seçimle, geçireceğiniz en özel zamanınızda sizlere hem şık hem de rahat bir kullanım sağlayabilir.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi