Yaza Uygun Damat Ayakkabı Modelleri

Yaza Uygun Damat Ayakkabı Modelleri

Sıradışı tasarımlar için mağaza ve dükkanları gezmek yerine internet üzerinden inceleyip çok hoşunuza giden damat ayakkabılarını sipariş verebiliyorsunuz. Üstelik gerçek kaliteyi Asil Kundura farkı ile doyumsuz yaşayabileceğiniz sipariş ayakkabı hizmeti ile istediğiniz ayakkabı modelini bu yaza uygun şekilde yaptırabilirsiniz. Kaliteli erkek ayakkabı modellerini ısmarlama ayakkabı hizmeti ile müşterileriyle buluşturan Asil Kundura’nın 2018 yılı damat ayakkabı modelleri ile dilediğiniz model seçenekleriyle buluşturan bir alt yapısı var. Üstelik 32-33-34 numara gibi küçük ayaklara özel damat ayakkabısı hazırlıyor. Böyle bir durumda büyük numara damat ayakkabısı arayanlar için de 45-46-47 numara ayakkabı hizmeti de söz konusu oluyor. Dilediğiniz ayakkabı modelini istediğiniz ayak numarasında kişiye özel olarak yaptırabilirsiniz.

Erkek Damat Ayakkabıları

Özel günlere göre kaliteli damat ayakkabısı bulmak kadar kıyafete uygun olması da önemlidir. Sıradışı tasarımlara sahip özel damat ayakkabılarının elbisenize uygun olması için kişiye özel sipariş ayakkabı hizmetimizden faydalanın. Taba ve siyah renklerden tutun da keten ve yaza özel açık renk tonlarını dilediğiniz modele uygun şekilde sipariş vererek temin edebilmeniz mümkün. Üstelik her ayak numarasına özel ayakkabılarınızı yaptırabiliyorsunuz. Ayağında ortopedik sorunlar bulunan kişilerin de yararlanabileceği bu sistemden kemik-nasır ve taraklı ayaklara özel çalışmalara da yapılmakta.

Yazlık Damat Ayakkabısı Sipariş

Açık renklerde hazırlanan damatlığa uygun ayakkabıların seçiminde sizlere yardımcı oluyoruz. Üstelik kıyafet ve rengi belli ise o renk ve stile uygun ayakkabıları siparişinize ekleyebilirsiniz. Üstelik boy problemi olanlar için de içten gizli topuklu ve dışarıdan bakıldığında belli olmayan özel topuk modellerini de dilediğiniz ayakkabı modeline entegre edebiliyor, kaliteyi ayağınıza sunuyoruz. 
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi