Yazlık Büyük Numara Gelinlik Ayakkabılar – Özel Sipariş

Yazlık Büyük Numara Gelinlik Ayakkabılar – Özel Sipariş

Düğün ve nişanlarda giymek için özel olarak yaptıracağınız gelinlik ayakkabı modellerini sizler için araştırırken, kaliteli büyük numara gelin ayakkabısı siparişi verebilirsiniz. Gelinliğe uygun gelinlik ayakkabısı yaptırmak için aşağıdaki sipariş sistemimizden detaylı bilgi alarak kişiye özel gelinlik ayakkabılarınızı yaptırabilirsiniz.

Yaz Aylarına Uygun Büyük No Gelinlik Ayakkabısı Siparişi

Havalar ısındıkça düğün sezonu iyiden iyiye insanları heyecanlandırıyor diyebiliriz. Özellikle düğünü olanlar ve Düğün tarihi alanlar için büyük hazırlıklar söz konusu olmakta. Yazlık büyük numara gelinlik ayakkabı modelleri için araştırması yapanlar nerede özel ayakkabı yaptırabilirim sorusuna yanıt arıyor. Sizler için yaz aylarına uygun büyük numara gelinlik ayakkabısı Siparişi yapan Asil Kundura kişiye özel tasarımlarıyla hizmet vermeye devam ediyor. Kaliteli ayakkabı yaptırmak istiyorsanız özel gelinlik ayakkabı siparişi sistemimizden 7 24 faydalanabilirsiniz. Kaliteli gelinlik ayakkabısı yaptırmak için öncelikle ayağınızın Üstten ve yandan fotoğrafını çekip 0534 526 7907 numaralı gelinlik ayakkabısı sipariş hattımıza göndermeniz ve yaptırmak istediğiniz gelinlik ayakkabısı modelini de belirtmeniz yeterli olacaktır.

Büyük Numara Gelinlik Ayakkabı Siparişi

Büyük Numara Gelinlik Ayakkabı Siparişi

Havaların ısınmasıyla düğün sezonunun başlaması paralellik gösterse de, insanlar gelinliğine uygun ayakkabıları nereden bulurum sorusuna yanıt olarak el yapımı ayakkabıları tercih etmekte. Özellikle büyük numara gelinlik ayakkabısı arayanlar piyasada ayakkabı bulamadığı için özel olarak yaptırmak zorunda. Sizlerde özel üretim gelinlik ayakkabısı Satın almak istiyorsanız aşağıdaki canlı destek sistemimizden iletişim kurarak daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi