Yazlık Gelin Ayakkabısı Modelleri

Yazlık Gelin Ayakkabısı Modelleri

Yaklaştığımız yaz ayları ile birlikte düğün sezonu da yaklaşıyor. Gelin adayları için gelinlik seçimi kadar gelinliği tamamlayan aksesuar seçimleri de büyük bir önem taşıyor. Özellikle gelin ayakkabısı seçimi gelinlik kadar zaman ve zahmet gerektiriyor.

Rahatlık ön planda

Düğünlerde en çok yorulan kişiler gelinler olduğu için bu yıl ayakkabı modelleri seçiminde daha rahat ayakkabılar yer alıyor. Spor ayakkabı modelleri üzerine yapılan süslemeler ile gelinler daha rahat bir şekilde düğünlerinde hareket edebiliyor. Ayrıca topuklu ayakkabılarda da rahatlık ilk olarak tercih ediliyor. Spor ayakkabılar üzerine yapılan işlemeler ile ayakkabılar daha şık ve gösterişli bir hale geliyor.

yazlik-gelin-ayakkabisi-modelleri-2017-1

Yazılar ve resimler moda

Gelinlik modellerinin sürekli şekil değiştimesiyle birlikte gelin ayakkabısı modelleri de sürekli şekil değiştirmektedir. Bu yaz gelin ayakkabısı modellerinde işlemeler ön planda. Ayrıca ayakkabılar üzerinde yer alan yazılar ve resimler de bu senenin modası arasında yer almakta. Özellikle konsept düğün yapacak gelin adayları ayakkabıları üzerine yaptırdıkları resimler ile ayakkabılarında da konsepti yakalamaktadırlar.

yazlik-gelin-ayakkabisi-modelleri-2017-2

Sizde 2017 yılında düğün yapacaksınız ve klasiklerden vazgeçemiyorsanız topuklu ayakkabılarınızı alırken dantelli modellerden tercih etmelisiniz. Dantel ve taş bu yıl hem gelinliklerde hem de gelinlik ayakkabılarında en çok karşımıza çıkan detay. Sizde göz alıcı bir gelin olmak istiyorsanız bu yıl tercihlerini şatafat ve şıklığı buluşturan çizgide birleştirmeyi unutmayın.

yazlik-gelin-ayakkabisi-modelleri-2017-4

Eğerki aradığınız yazlık gelin ayakkabısı modelini bulamadıysanız hemen bizimle iletişime geçerek özel sipariş verebilirsiniz. Siparişlerimizi 1. sınıf kalitedeki ürünlerden üretmekteyiz. Tamamen el işçiliği ile yapılan özel ayakkabılar için whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi